Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiások! Bulémiások! Ha...

Anorexiások! Bulémiások! Ha valamelyik betegségben szenvedsz vagy szenvedtél leírnád, hogy hogy kezdődött. Miket ettél stb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem ettem. Aztán egyszerre mindent felfaltam ami a kezem ügyébe került. Kihánytam. Féltem h bennem marad, hashajtó. Szép élet...
2010. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bulimiás voltam 2 évig és ugyanazt ettem mint mások,csak időnként voltak falási rohamaim,utána rögtön ki is hánytam.

Elmentem pszichológushoz,kiderítettük a lelki okait és meggyógyultam fél év alatt.

Azonban a fogaim,a nyelőcsövem épségét nem lehetett megmenteni,kihullott a fél hajam,stb. Borzalmas időszak volt. Ha te is ebben szenvedsz vagy valakid,azonnal kérj segítséget mert így végzed,vagy rosszabbul,bele is halhatsz konkrétan.


Nem azért csináltam,hogy sovány legyek,ezt még hozzátenném.

2010. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!