Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellbimbóm meg van püffedve....

Manócska1 kérdése:

Mellbimbóm meg van püffedve. Kezelnek prolaktin szint miatt, ami magas szokott lenni. Emiatt a püffedés. Ám ma a Dokinőnk egy göböt is érzett benne, én is érzem. Emlőultrahangra küldött. Azt mondta, szerinte nem tumor. Mitől lehet még? Félek.

Figyelt kérdés
mell,göb,tumor,félelem,

2016. okt. 11. 11:43
 1/2 anonim válasza:
van olyan, hogy fibroadenóma ez jóindulatú elváltozás, nekem volt és magától elmúlt. az uh orvos azonnal meg is mondta, de azért elküldött egy mintavételezésre. Ekkor megszúrták tűvel, nem fájt és azonnal meg is lett az eredmény. Nálam valószínűleg az akkor még nem felfedezett, nem kezelt pajzsmirigy hormon betegség okozta. De ezt már nem vizsgálta senki. Drukkolok neked, én amúgy nem vártam és magánba mentem hogy hamar legyen eredmény mert tényleg elég ijesztő helyzet.
2016. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,én is magán orvoshoz megyek. a kórházba sokára adnának időpontot. majd megírom mi volt,priviben jó? minden jót addig is. szia
2016. okt. 11. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!