Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas prolaktinra szedek...

Chopin kérdése:

Magas prolaktinra szedek Bromot (3hete), pm. Alulműködésre Euthyrox 50-et (másfél hete). Csökkent a prolaktin, de a TSH is nagyot esett (4,1-ről 1,68). Másfél hét alatt lehet hatása az Euthyrox-nak? Vagy a Bromonak is köszönhető a TSH csökkenés?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 18:47
 1/3 anonim válasza:
Valószínű a kettő együtt. mennyi Bromot szedsz? Én felet és 25 mg euthyroxot.
2016. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Napi kétszer fél Bromot szedek. Ennyire állítottuk be egyelőre. Akkoriban, amikor ez az érték volt, még növeltük a Bromot kb. akkor jártam napi 3x félnél. Függetlenül attól, hogy semmiféle tünete nem volt annak, hogy így és ilyen hamar lecsökkent a TSH, a biztonság kedvéért azonban 25-re álltam rá, nem tartottam túl jónak, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire lecsökkent.Szóval jelenleg napi kétszer fél Bromo és 25 Euthyrox. Te mekkora TSH -ra szeded? ... és a prolactin? Mióta szeded őket?
2016. febr. 2. 07:56
 3/3 anonim válasza:
Én két hónapja szedem a bromot, napi fél, este. viszont nekem meg a prolaktint csökkentette érték alá gyorsan. orvos szerint stresszhormon, így, ha abbahagyom, visszamehet gyorsan. euthyroxból 25öst kezdtem. tsh most 3, 3. négyről csökkent, de volt fölötte is.
2016. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!