Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudnám rávenni anyumat,...

Hogy tudnám rávenni anyumat, hogy betegen ne menjek suliba?

Figyelt kérdés
Tehát szarul vagyok. Fáj a fejem szédülök, megy a hasam matekról is kikellett mennem. Lementem az orovshoz ő azt mondta menjek haza. Felhívtam anyumat és azt mondta kibírom hagyjam békén mert dolgozik. Mit csináljak?
2016. okt. 18. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj haza. Neked sem jó, ha betegen iskolában vagy, és másoknak sem, mert megfertőzöd őket. Egyedül nem tudod megoldani?
2016. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mert vonattal kene mennem meg akk anyum kurvra haragudna rám.
2016. okt. 18. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt anyukád is megérthetné, fertőző betegséggel iskolában hagyni egy gyereket dupla felelőtlenség. :( Érthető, hogy dolgozik, és nem tud csak úgy odamenni, nincs esetleg más rokon, aki tudna segíteni?
2016. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah meg azt mondja bírjam ki meg nem hiszi el
2016. okt. 18. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyedül nem tudsz vonatra szállni?

Kérd meg a tanárodat, hogy hívja fel anyukádat, hogy beteg vagy. Régen nálunk így ment a suliban: a tanár értesítette a szülőt.

2016. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat most megyek haza :)
2016. okt. 18. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!