Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elmozdult bennem valamelyik...

Elmozdult bennem valamelyik szerv? Mitől nyilalhatott ilyen kegyetlen fájdalom az oldalamba attól, hogy az oldalamon feküdtem? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Gyakran alszom a bal oldalamon. Valamiért az kényelmesebb szokott lenni, de már nem először ébredtem fel arra, hogy miután félálomban oldalra próbálok fordulni, egy iszonyú erős nyilalló fájdalom támad a bal alsó bordáimnál, mintha a tüdőm csücske becsípődne, és azonnal a másik oldalamra kell forduljak, hogy elmúljon. De még most is érzem, hogy valami nem stimmel, pedig ez múlt éjjel történt. Nem is tudom megmaszírozni azt a térfogatot, ami fáj, mert az a bordáim alatt van.

2016. okt. 19. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan az amit gyanítasz is...a levegő a bordád alá szorult. Gyakorold a másik oldalon alvást..nincsen baj
2016. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmozdulni nem tud benned semmi.Ilyen érzést már nem egyszer tapasztaltam én is.Szintén oldalt fekvésben.Olyankor alig birok átfordulni és miután "visszaakad" az alkatrész, utána is érzem még hogy sajog.
2016. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem veszélyes? Nem lesz tőle légmellem? Annyira fájdalmas, hogy az már félelmetes.
2016. okt. 19. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A gerinced rendben van?
2016. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nincs rendben, gerincferdülésem van. De ez hogy jön ide?
2016. okt. 21. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Az úgy függ össze, hogy a rossz gericed tudjafen melyik ideget irritálja. Különösen a nyakcsigolyák elképesztő dolgokat tudnak produkálni.
2016. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!