Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epés reflux-ban szenvedők!...

Epés reflux-ban szenvedők! Tanácsokra, válaszokra lenne szükségem. Valaki?

Figyelt kérdés

17/L

Leírom a történetem:

Már két hónapja folyamatosan hányingerem volt nap,mint nap, valamint emellett felváltva hasmenés és székrekedés. Féltem,hogy fenn állhat terhesség, így sokszor voltam stresszes. Sokszor még mostanában is, pedig már csináltam tesztet és nőgyógyásznál is voltam.

A háziorvosom nem tudott hogyan kezelni, további kivizsgálásokra sem küldött. Nem rég erős gyomorgörcsöm volt, emiatt befektettek a kórházba. Csináltak vérképet, jó eredményei lettek. Valamint gyomortükrözés is volt, ahol mondták, hogy epés refluxom van. Ezután kiengedtek.


10 napig diétáznom kell és 2x1 quamatel és b6. Most járok a 6.napon és semmi változást nem érzek. Ugyanugy folyamatos hányingerem van és ha rosszat esszek ez a hányinger rosszabbodik.


Mit tudok ez ellen tenni? Teljesen elfog ez nekem múlni a 10.napra vagy továbbra is érzékeny leszek az ételekre, italokra? Tehát teljesen gyógyítható? Nektek is ilyen tüneteitek voltak? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel a betegséggel kapcsolatban?

Házi praktika, egyéb gyógyszer, esetleg valami trükk?


2016. okt. 24. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a gyogyszertol teljesen elmult ket het alatt, majd egy ev utan a gyogyszert is elhagytam (fokozatosan), mar csak neha-neha egy-egy reni.
2016. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tüneteid hasonlóak voltak? Tapasztaltad hogy valamilyen étel/ital segített volna?
2016. okt. 24. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál gyömbérteát, és szedj probiotikumot pár hétig. Lehetőleg kerüld a cukros ételeket. Ha nincs változás, csináltass élelmiszerallergiára, -intoleranciára tesztet.
2016. okt. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!