Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez, van ötlet?

Mi lehet ez, van ötlet?

Figyelt kérdés

Kb 2hetente megy a hasam és tart 2-3napot. Nem stresszelek, a munkám az életem, a párommal boldogok vagyunk, szóval ez kizárva. Az étkezésem normális (reggeli, ebéd vacsora betartva) elegendő fehérje jut a szervezetembe.. Ez mind mind kizárva.

Orvosnál voltam, de csak széntablettát írt ki mondván, hogy minden második ember hasmenéssel vagy székrekedéss küzd.

A szèkletem fehéres és nyálkás (persze az orvost ez sem izgatta)



2016. okt. 26. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A széklet minősége, a candida gomba elszaporodásának tünete, vagy epe problémára utal. Ha a körzeti orvosnál voltál, érdemes lenne, még egy gasztroenterológust is felkeresni. Ha már voltál és ő adta a széntablettát, akkor érdemes lenne pre- és probiotikumot használni, talán az segítene, feltéve, ha a gomba az oka.

A széntabletta alapvetően, csak tüneti kezelés, nem oldja meg az igazi problémát.

Sok sikert!

2016. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Szerintem kellene széklettenyésztést csináltatni. A háziorvos ad beutalót. És akkor ha kitenyészik valami, célzottan rámenni a megfelelő gyógyszerrel. Végigcsináltam, onnan tudom. 3 hónapja ment a hasam és a háziorvos megcsináltatta ezt a vizsgálatot. Kaptam gyógyszert és egy hét alatt elmúlt.
2016. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 27. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!