Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék? Állandóan...

Mit tehetnék? Állandóan fekszek nincs kedvem semmihez.

Figyelt kérdés
Sokat fekszek szédülès fejfájás rossz közérzet miatt.Már 2és fél hónapja nem dolgozok.Nagyon fáj a hátam.De egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni a dolgaimat.26éves nő vagyok.Valamit tudnátok mondani?Unom már ezt a semmit tevèst.Azt mondják szorongás miatt van.Vérvèteleredményemre várok.Félek hogy legyengülök vagy tüdőgyulladásom lesz.
2016. okt. 27. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogazz par napig aztan kezdj el valami osszetettebb sportot ugyertem ami megmozgatja az osszes reszedet pl uszas. Kezdj el olvasni ulve majd allva es hatarozd meg az alvasciklusodat. Utana kezdj el mellette uj kajakat enni, friss egezseges eteleket. Onnantol kezdve mar menni fog a tobbi, uj otleteid lesznek es celjaid. Ne gorcsolj ra csak tartsd a rendszeresseget.
2016. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nagyon nehèznek tűnik ezt az egyszerű feladatokat megtenni.De ma már kicsit többet mozogtam.Szerdára összekell szednem magam mert muszáj dolgoznom.
2016. okt. 27. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős :) Én 20 éves nő vagyok, egyetemre járok, de most fogok váltani, mert ez nagyon nem nekem való. Alig járok be, és ha tehetem ugyanazt csinálom, amit te írtál.


Nekem az segít, ha találok valami célt, ami érdekel.

Munkát keresek, interjúra járok és amíg nem jön össze jobb, addig kasszázok. Közben készülök erre az egyetemre is minimálisan, zh-kra, de inkább a következő félév érdekel, ahova most fogok átmenni. Igyekszem addig ezt a pár hónapot végigdolgozni, és megkeresni a tandíjam. Illetve közbe nyelveket tanulok, vagyis középfokon beszélek angolul-németül, de ezt folyamatosan fejlesztem, nyelvvizsgára is gyűjtöm a pénzt, hogy letegyem mindkét nyelvből. (egyik már megvan) Aztán elkezdek majd egy másikat, az elején szerintem tanárnál/tanfolyamon, utána magamtól. De ehhez is kell ugye a munka, pénz.

Van jogosítványod, autód? Ezek is célok, amikért meg kell tenni mindent! Én most autóra gyűjtök, azelőtt jogsira gyűjtöttem.

Szóval szerintem az a legjobb, ha valami célt találsz magadnak, amiért érdemes "felkelni". A céltalanul tengődés az, ami nekem előhozta ezt.

2016. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!