Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek terhes vagyok? Olyan...

Lehetek terhes vagyok? Olyan feszültnek érzem a mellem és fáj. Egy hét múlva kéne beteg legyek, de 15 napja voltam együtt a barátommal, kilyukadt az óvszer, de fogamzásgátlót szedek, és PCOS-s vagyok. Aggódjak?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nem lehetsz terhes.
2016. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nem. Persze egy fogamzásgátló sem 100%-os, de te még PCO-s is vagy, ami szintén gyengíti a teherbeesés esélyét. Jó minőségű óvszereket spermicid anyaggal is bevonják, tehát hiába lyukadt ki, még az is elölt néhány spermat. Őszintén szólva ezek fényében szerintem ne aggódj, nem hinném, hogy terhes lennél. A mellkeményedés... PCO okozhat hormonális kilengéseket. Lehet, attól fáj kicsit. Ha nagyon ideges vagy, csinálj egy tesztet. A 10 egYségnyi HCG-t kimutatók a legérzékenyebbek.
2016. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A mellfeszülés és fájás a menstruácó előtt természetes, illetve a fogamzásgátló is okozhat ilyen tüneteket, nekem gyakran fáj a mellem(én is szedek tabit), mensi előtti héten pedig mindig! Szerintem várd meg mire megjön addig ne aggódj a terhesség miatt, ha nem jönne meg akkor vegyél egy tesztet, addig felesleges!:)
2016. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!