Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljes test MR vagy teljes...

Teljes test MR vagy teljes testet átfogó szűrővizsgálat? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Tavaly December óta járok jobbra balra orvosokhoz és nem tudják mitől vagyok rosszul. Reggelente szédülés, hányinger, végtag zsibbadás/fájdalom(ez kevésbé),sokszor az egész testem bizsereg, tarkótájt erős nyomás, égő érzés.

2016. nov. 8. 00:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
3-as kommentelő,elárulnád te szerinted mi a gond? Előre is köszönöm.
2016. nov. 8. 17:56
 12/18 anonim ***** válasza:

Családtag volt akit kezeltek. Hasonló tünetekkel, sokáig mi se és a háziorvos se tudta megmagyarázni a reggeli rosszullétet, amik már hónapok óta elhúzódtak látszólag ok nélkül.

A kezelés Kb 1 - 1,5 évig eltartott, persze ez nagyrészt "bejárásos" kezelés volt nem teljesen benfektvős. A koponya érzékeny terület csak óvatosan, fokozatosan lehet csak kezelni.

Most többet kár is ezen pörögni, mert neten keresztül nem lehet biztosat mondani a Te esetedről (ezért nem írok többet), amíg nincs eredmény. Ritkán járok ide, de majd vissza nézek, ha gondolod írj PM-et majd.

2016. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3 - as vagyok! Látod igazam lett,simán megcsinálja az összes többi labort,stb. Mire Magyarországon mr- re kerül! Sajnos több embert akiknek nincsenek ilyen erős tünetei nem.küldenek mr re,de volt már több eset,aki lebénult vagy meghalt,mert hiába nem erősek a tünetek, nem attól függ. Azért Én Kíváncsi lennék, hogy az előtzem válaszoló ismerősének a betegsége okát is tudják e,vagy csak,hogy nagy a nyomás az agyban azt ennyi!?Majd írj,hogy mi lett a vizsgálatok eredménye,azután ha kell még, segítek,ha tudok.
2016. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megtörtént a vizsgálat, semmilyen komoly dolgot nem találtak. Arcüreggyulladásra utaló dolgot írtak, diszkrét degeneratív elváltozások a cervicalis gerincen, kis cysta a lépben. megint ott vagyok ahonnan indultam

2016. nov. 16. 19:27
 15/18 anonim ***** válasza:
Hello! 3-as vagyok! Azért nem ugyanott vagy,ugyanis az egyes válaszoló által írt,ill. egyéb dolgokat kizártál evvel. Azért kösz,hogy írtal
2016. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia, pontosan, ahogy az előttem szóló írja. Egy problémás eshetőség kizárva. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy az általános vizsgálat hoz-e valamit majd. Ha igen légyszives írd meg ah nem gond, mert nagyon érdekel már engem is.
2016. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben, írok. 3-as! Elárulod akkor hogy te milyen betegségre gondoltál?
2016. nov. 17. 01:21
 18/18 anonim ***** válasza:

Daganat, ami az agyvíz áramlását akadályozza a koponya és a gerinccsatorna között.

És pont ezért nem akartam írni, mert kár lett volna beparáztatni feleslegesen egy hétig ezzel.

Azonban ha igaz lett volna (szerencsére nem), akkor az idő tényező rendkívül fontos.

Örülök, hogy negatív lett ez a vizsgálat, de ezek után tényleg érdekel, hogy mi jön ki belőle.

2016. nov. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!