Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rettegek attól hogy valamilyen...

Rettegek attól hogy valamilyen halálos betegségem van és meghalok meg a haláltól is rettegek?

Figyelt kérdés
17 eves fiu vagyok es allandoan faj valamim. Mostanaban a szivem szokott fajni kb minden nap, nem belenyilal a fajdalom hanem csak tompan nyom meg faj. Ha veszek levegot erzem hogy nem telik meg rendesen a tüdőm, ezt tegnap vettem eszre. A könyököm mar harom honapja faj, talan csonthartyagyulladas vagy valami ilyesmi de nem mulik el hiaba pihentetem. Most pedig erzem hogy szúr a nyakam kicsit a bal oldalán teljesen az álam alatt. Egy éve voltam kereken vérvizsgalaton mert akkor is minden bajom volt es anya elvitt de elvileg minden rendben volt csak 25os erteku allergiam van a parlagfure talan. De megis felek es elegem van az egeszbol, foleg a konyokombol hogy mar edzenek de nem mulik el a fajdalom mert ha elkezdem megint elojon egy a fajdalom

2016. nov. 8. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hipochondriád van, nem halálos betegséged. Jó lesz, ha kerestek egy jó pszichológust, aki átsegít ezen az időszakon. A könyöködre szedjél porcerőt, és magnéziumot. Pár hét alatt rendbe fog jönni. Addig pedig igyál napi 3 jó nagy bögre citromfű teát, és szedjél Brandenburg neuró B komplexet. Ebben van magnézium és jó magas hatóanyagban B vitaminok, valamint egy nagyon jó nyugtató gyógynövény.
2016. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy komolyabb kivizsgálásra. Az allergiádra pedig szedjél parlagfű tablettát. Olvass utána a neten, hogy a parlagfű milyen jótékony hatású.
2016. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj pszichológushoz, vagy pszichiáterhez, pánikbeteg és hipchonder vagy. Jobb lenne ha nem olvasnál orvosi dolgokat, tüneteket, mert szinte minden tünetre előjön a rák is.
2016. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én alig várom hogy végre megdögöljek :)
2016. nov. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipikus panikbetegseg-tunet, hogy nyomast erzel a mellkasodban. Ha a torkodban majd gombocot erzel, es meg akarsz tole fulladni, illetve nyelesi nehezsegeid is lesznek, akkor sem torokrakod lesz, csak szolok :P Sajnos ez ilyen... A szerveidnek sanszosan semmi baja. Sulyos hipochondriad is van, a testi tuneteidet felnagyitottnak erzed, folyamatosan figyelgeted, es a ketto valoszinuleg osszefugg.
2016. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!