Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfekelyem van es egesz...

Gyomorfekelyem van es egesz nap hanyok nem birok enni semennyit sem az injekcioktol megrosszabb mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvosodhoz, mert ez így nem lesz jó.
2016. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Igen, orvoshoz kell menni amint lehetséges, mert sok tippet olvashatsz a neten a gyomorfekély tüneteinek csökkentésére, de ez már nem az a szint ahol házi megoldásokra kéne hagyatkozni, mert súlyosan kiszáradhatsz és akkor irány a kórház előbb utóbb.. Ne várd meg! Jobbulást! (Azért igyál elegendő folyadékot, hogy sav a lehető legkevesebbet irritálja a fekélyes részt, ha kijön akkor csak 1-1 kortyot igyál pár perces közökkel, hátha bent marad)
2016. nov. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szia! Több gyomorfekélyes és refluxos ismerősünk van, akik kb 2 hét alatt örömmel,- fájdalom, hányás és hasmenés nélkül mesélték, hogy megszűnt ez a sok kellemetlenség. Azóta is tünetmentesen és egészségesen élnek. Mi is ezt a teánkat fogyasztjuk, bár mi egészségesek vagyunk, de a lúgosítás nagyon fontos még nekünk is.
2016. nov. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Barbara53 válasza:

Nekem is volt gyomorfekelyem, egy éven keresztül

Hanytam ha ettem akkor attol, ha nem akkor attol. Majd 40kilora lefogytam ennek köszönhetően. Elmentem

Tukrozesre es ott adtak egy listát olyan ételekkel, amik jót tesznek a gyomornak es nem megterhelik. Kerüld a savas ételeket, igyál sok lúgos vizet es minden nap egyel meg egy adag basmati rizset(25 percet főzd lassú tűzön, es egyaltalan ne fuszerezd). Engem helyre hozott. A mai napig akármikor faj a hasam basmati rizset eszek. Ui.: kerüld a stresszt!!!

2016. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Barbara53 válasza:
Basmati rizset akármelyik kauflandba lehet találni.
2016. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Helyes válasz ***** válasza:
Nekem is volt fekélyem,de megszünt egy pillanat alatt.
2016. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

A savas ételek teszik tönkre az embereket. Sajnos az ételek többséges savasít. Kevés lúgosító hatású étel van.


Azért is kezdtünk el ezzel a témával foglalkozni, mert Anyukám is ebben betegedett meg, majd rövid időn belül hagyott itt bennünket. Akkor még nem ismertük ezeket a hatékony lúgosító teákat, kávékat, forró csokit. Az étrendváltozást már későn kezdte el. Ehhez még ha fogyasztanál az egészséged érdekében megfelelő élelmiszereket, akkor komoly esélyeid vannak a gyógyulásra.

2016. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Orvosi zilíz gyökér teát igyál, keveset, mindig éhgyomorra - na igaz, aki nem tud enni - ez áztatással készül, előző este beáztatod langyos, szoba hőmérsékletű vízbe, nem kell sok, csak időnként kortyolgasd. Nekem a főtt, összetört krumpli jó volt, a tej szintén, de van, akinél a tej épp ellenkezőleg hat. Rendes vajat a mai napig elszopogatok, ha nem 100-as a gyomrom.

A zabpehely jól megfőzve tejben nagyon is jó, próbáld ki, de csak natur. Lehet apró szeműt is kapni, az hamarabb megfő.

Téged is nyugtat, meg a gyomrot is, ugyanúgy, mint a zilíz, bár lehet, hogy először még a zilíz se lesz jó, ha nem később próbáld, mert az nagyon jó.


[link]

2016. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 rézevőfiamór ***** válasza:

1. elfelejteni a "lúgosítás" című baromságot.

2. irány a gasztroenterológia! Azonnal! Ne várd meg, amíg a sok csodaszer mellett kilyukad a gyomrod! (a háziorvos ír beutalót, de ha nem akar adni, akkor irány a kórház Sürgősségi osztálya)

3. A fekély oka legtöbbször a Helicobacter pilori baktérium.


Egy régi fekélyes - évek óta tünetmentesen

2016. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A gasztroenterológia hatékony, sajnos a családunkban a negatív hatékonyságát bizonyította be, mert Anyukám után a húgát is a napokban temetjük el. Mindketten inkább hittek az orvosoknak, mint azoknak, akik mellékhatások nélkül gyógyultak meg.


Ha több élete van az embernek, akkor van lehetőssége minden betegnek kísérletezni a saját bőrén, hátha egyszer bejön az amit az orvosok mondanak. A gyógyulási százalék sajnos nem mellettük szól.


Jó egészséget!

2016. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!