Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nos.1-2 hete fájt, amikor...

Nos.1-2 hete fájt, amikor pisiltem, de nem igazán foglalkoztatott, szedtem rá valami gyógyszert, ami csak gyógynövényekből áll és felfázásra van. ?

Figyelt kérdés
Nem jut eszembe a neve, valami medveszőlőlevél volt benne, ami elég hatásos elvileg. Aztán ma megint előjött ez az egész, csak sokkal durvábban, szóval vizelet helyezz 2 csepp vér jött, ami borzalmasan fájt, és sírva ültem a wc-n hogy mit csináljak. Elmentem egy kád forró vízbe, most már inkább a hasam bal oldala fáj alul, de még mindig kellemetlen máshol is, és félek wc-re menni, mert tényleg rettenetesen fájt. Meg akartam köszönni a válaszokat, de itt nem lehet. Holnap el megyek orvoshoz, de azért kíváncsi vagyok, mert csak késő délután tudok menni. Szerintetek?

2016. nov. 14. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már vér is van a vizeletben,akkor mindenképpen szükség van antibiotikumra. Addig is igyál nagyon sokat(!) és ha tudsz vegyél tőzegáfonyát. Legjobb tea formájában,mert ha azt iszod akkor a megfelelő mennyiségű folyadékot is "beveszed" egyszerre.
2016. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:) Voltam dokinál és holnap reggel vesevizsgálatra kell mennem.
2016. nov. 14. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem,hogy csak egy egyszerű hólyaghurutod van!
2016. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Medveszőlő tea (kél liter naponta legalább), C vitamin (4-5 ezer mg/nap), D vitamin, Tőzegáfonya kapszula (olyan amiben a 36 PAC tartalom megvan!) Most estem túl egy ilyenen, az antibiotikum sem használt teljesen, így megoldottam gyógynövényekkel! Az a medveszőlő tea az brutál jó, é sem hittem el először! ;)
2016. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!