Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Relativ fitmyszűkület? 17/F

Relativ fitmyszűkület? 17/F

Figyelt kérdés
Nyugalmi állapotban vissza tudom húzni a fitymám viszont merev állapotban nem de ha pl:nyálazom akkor szépen lassan hátra csúszik, mi lehet pontosan orvoshoz kell menni vagy itthon is tudok rajta segiteni??

2016. nov. 14. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Barátomnak is ilyen volt, nagyon nehezen akart neki visszamenni, volt, hogy úgy maradt órákra. Utánanéztem a dolgoknak, hát őszintén szólva interneten nem sok jó dolgot olvastam a dokikkal kapcsolatosan, ezért mi vettük kézbe a dolgokat. Érdemes babaolajjal bekenni, hogy puhuljon a bőr, és magadnak húzogatni, de nagyon finoman, óvatosan, mindig csak egy picit hátrébb húzod, otthagyod kicsit, aztán megint. Érdemes még meleg vizes fürdőt is venni, és közben ugyanúgy húzogatni hátra. Pár hét alatt neki helyrejött, azóta sincs szerencsére problémája, bár minden fürdésnél/ zuhanyzásnál nagyon figyel rá, hogy teljesen hátrahúzza, és ezt megcsinálja többször is, így nincs gond már! :)
2016. nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy baj nincs, kenegesd testápolóval vagy babaolajjal ahogy az egyes írta és megszűnik a problémád. Ha esetleg valami kérdésed lenne, írj nyugodtan.
2016. nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 14. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:
En tegnap ezzel voltam dokinal es mutatott speci technikakat, ha gondolod irj.
2016. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!