Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkületem van....

Relatív fitymaszűkületem van. Műtéten kívül megoldás?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és relatív fitymaszűkületem van. Nyilván én se szeretnék kés alá feküdni a körülmetéléshez, csak ha nagyon muszáj. Esetleg házilag megoldható valahogy ennek a kiküszöbölése?
2016. aug. 6. 02:42
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Sablonmegoldás erre nincs. Itt biztos sok tanácsot fogsz kapni, ezzel egy része gyors és otthoni megoldással kecsegtet,... én a helyedben nem a bizonytalanra mennék, hanem biztosra, de ahhoz fordulj szakértőhöz, és ne boszorkánypraktikákat keress!
2016. aug. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Bro annyi, de annyi kérdés van itt ugyanebben a témában ahol le van írva rengetegszer, hogy igen, van otthoni megoldás, sőt többször én is leírtam ugyanezt.


Komolyan, sztem kiírom egy jegyzettömbbe inkább és bemásolom minden egyes kérdésnél, hátha valaki figyelni fog rá konkrétan xd


Na, a módszert "tornáztatásnak" hívják, és fürdés közben próbálod egyre lejjebb húzni a bőrt, de csak addig hogy ne túlságosan fájjon, nehogy bajod legyen. Egy másik srác aki ugyanígy csinálta neki kb fél év alatt így rendbe jött - de kérlek, olvass el ugyanilyen témájú kérdéseket, ott remekül le van írva :)

2016. aug. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

1 es,valóban olyan sok megoldás nincs,de ami van azt meg meg kell próbálni.Egy torok fájásra sem a legerősebb antibiotikumot írja fel az orvos .Ez esetben sem a szikéhez nyúlna azonnal .Már 2 esetben is írta egy 27 éves,hogy ő bizony megoldotta otthon ,csak türelem kellett hozzá .

Ez a 16 éves sem olyan szükületben szenved,hogy még a pisilés is nehézkes lenne .Kiváncsi lennék rá,hány ilyen kérdezőre írtál rá,egy idő után,és kérdezted meg,hogy oldódott meg a problémád ? Vagy mit mondott a doki,ha voltál nála .Te csak írod itt a sablon szöveget,amit hasonló kérdések után egyszüen bemásolsz .

Lehetséges,hogy írnak még megoldásokat,ahogy már írtak is .

2016. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

3-as,ne okoskodj itt már megint! Tudjuk, mit akarsz!

+

"Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

...

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"

2016. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Csak nagyon súlyos fitymaszűkületet kell megélni,bár sok orvos metélést párti,tehát ha orvos metélést is javasol még kell mondani hogy te ezt nem szeretnéd és akkor elmondja a többi műtéti megoldást majd amikkel viszont a fitymád megmarad.Semmire nem kényszeríthet az orvos,t ehát nyugodtan elmehetsz urológushoz még az is lehet hogy krémet ír fel és nem feltétlenül egyből műtétbe gondolkodik.


De meleg vízben vagy sikosító segítségével is napi szinten óvatosan a fitymád hátrahúzogathatod.

2016. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Én azt javaslom semmiképp ne menj orvoshoz, inkább egy internetes fórumon kérdezgesd ismeretlenektől, hogy mit csinálj.
2016. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!