Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háziorvos adhat egész éves...

Háziorvos adhat egész éves testnevelés felmentést asztmás alapbetegség miatt?

Figyelt kérdés
Járok magándokihoz, de ő az "asztmás betegnek mozognia kell" elven gondolkodik, és nem veszi figyelembe hogy mennyire könnyen terhelhető vagyok.Kaptam részletes felmentést, de a tanárt nem igazán hatja meg,az "ez nem megterhelő" igét vallja. Sajnos kiskori taruma miatt rettegek a tesitől, évek óta nem csinálok meg dolgokat. Ügyetlen, és talpraesetlen vagyok. 16/L

2016. nov. 14. 15:59
 1/9 Umaku válasza:
Tudtommal igen.
2016. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezem az orvosom, egy próbát megér. :)
2016. nov. 14. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos nem fog tudni teljes felmentést az tuti, csak szakorvos adhat erről papírt. Én is így voltam, gyógytornát kaptam, teljest nagyon ritkán adnak, szinte sose, még az iskolaorvosnál is volt pár köröm persze.
2016. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán adnak asztmásoknak teljes igazolást, belőlük is csak a nagyon súlyos asztmával rendelkezőknek.

Egyébként nem értelek. Lusta vagy, mozogni kell. Pont azért vagy ügyetlen és nem tarplaesett, mert nem sportolsz eleget.

2016. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gyula1971 ***** válasza:

Azért kocogni,gyalogolni, konditerembe járni lehet tesi óra alatt.

Beszéld meg a tanárral ezt, így nem kell felmentés.1-év az huzós a dokinak is.

Lábközépcsont töréssel adtak 6-hét felmentést a háziorvos,de a szakrendelés leletei alapján.

2016. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Javaslatot adhat, amire hivatkozva az igazgato felmenthet
2016. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lusta viszont nrm vagyok, szeretek mozogni csak a tanmenettel vannak problémáim. :)
2016. nov. 15. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?
2022. júl. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én igen :)) így egy év távlatból
2023. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!