Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kaphatok emiatt egész éves...

Kaphatok emiatt egész éves felmentést testnevelésből?

Figyelt kérdés
Nem voltam soha beteges de ebben az évben rengeteget hiányoztam már betegség miatt. Majdnem 150 óra. A tanulással nincs is baj de folyton le vagyok gyengülve. Szédülök és fáj a fejem. Alapból ludtalpam és gerincferdülésem van de már nem járhatok gyógytesire ahoz késő van. Tudtok valami megoldást h mit lehet tenni ilyenkor? Nem szeretnék megbukni mert végzős lennék jövőre.

2016. máj. 18. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
El kellene menned egy kivizsgálásra. Egy vérkép és egy jó pár vizsgálat eltudja mondani, hogy mi is a probléma. Ha van jegyed tesiből (legalább 3) és letud a tanár zárni akkor nem buksz meg (természetesen ez arra vonatkozik, hogyha a jegyeid nem csak a cöveket ismerik, mert akkor bukta van)
2016. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van jegyem ráadásul táncal van egybekötve a tesi és tesiből ötös voltam. De az utobbi 2-3 hónapban nagyon beteges voltam (tüdőgyulladás, vírus stb..) Nem ellógni akarok de azt mondta a tanár h megbuktat.
2016. máj. 18. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Ha jók a jegyeid nem buktathat meg. Például: 2-re áll valaki tesiből őt már nem buktathatja meg mert nem áll bukásra, kivéve ha belő a tanár neki hírtelen egy-két 1-est. Viszont, ha valaki 4-re áll akkor nem bukhat meg, csak ha a tanár bevág neki minimum 10 db 1-est.

Tanévzáró osztályozó értekezleteken általában megbeszéli a tantestület a diák jegyeinek lezárását. Azaz, ha mindenképp meg akarnak buktatni úgy, hogy te 4-es 5-ös vagy jegyek alapján, akkor a tantestület többi tagja ezt nem fogja támogatni, mert jegyeid nem a bukást tükrözik.

Ha pedig kevés jegyed van a 2. félévben és nem tud lezárni, akkor arról szólnia kell neked a tesi tanárnak, hogy felkészülj az osztályozó vizsgára.

2016. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!