Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy még nem múlt...

Lehetséges, hogy még nem múlt el a bélféreg?

Figyelt kérdés
Pár hete észrevettem, hogy cérnagilisztám van. Rettenetesen viszketett a végbélnyílásom. Akkor bevettem össz. 3 darab Vermoxot. Aztán megszűntek a tünetek, viszont még kb. egy hétig, mikor mostam azt a területet, ilyen feher valamik voltak ott, de egyáltalán nem mozogtak. Aztán ez elmúlt. Most megint egyik napról a másikra ez előjött. Végbélviszketés az nincs, csak alig, egy nap 1x 2x. Már bevettem a múlt héten 2 vermoxot, aztán tegnap 1-et. Viszketés nincs, de azok a fehér valamit még mindig ott vannak. Azok peték vagy mik lehetnek? És miért nem múlik el? Nem mozognak egyébként és ha osszenyomom őket akkor eltűnnek vagy nem is tudom. Mi ez?
2016. nov. 15. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Macskák féregtelenítésénél is meg kell ismételni a kezelést. Vedd be kezdetnek a 3 tablettát, majd egy hét múlva még egyet! Nem lesz semmi bajod ha 3 hetente, mindig ugyanazon a napon beveszel egy tabletátt. Ez biztos hatást garantál.
2016. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mivel tegnap volt egy hete, hogy bevettem kettőt, és tegnap is bevettem egyet, szerintem még be fogok venni jövőhéten is egyet. Meg lehet még aztán is a biztonság kedvéért.
2016. nov. 15. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
És nem árt magas hőfokon kimosni az alsóneműidet! A gyógyszerszes lnyege pedig, hogy megismetled a beszedest hetente. Az utasitasban is olvashato, hogy ket vagy negy het mulva meg kell ismetelni a fereg fajtajatol fuggoen!
2016. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismételni kell, és még valami. Ilyenkor azokat is meg kell kezelni akikkel egy háztartásban élsz,még akkor is ha nekik nincsen panaszuk.
2016. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, es az is segit, ha sok fokhagymat eszel. Keverd az apritott fokhagymat tejfolbe! Nagyon finom! Egy negyed gerezdet pedig nyugodtan betehetsz a vegbelnyilasodba is, ejszakara, mert akkor peteznek ezek a mocskok!
2016. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van haziallatod, netan tobb is, akkor mindet kezelni kell!
2016. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az allatokat es azokat is akik veled elnek kezelni kell,kulonben oda-vissza fertozitek egymast
2016. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!