Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélféreg? Nagy a baj?

Bélféreg? Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Nemrég igénybe vettem a mellékhelyiséget és a szilárd székletemben egy apró mozgó fehér kis cérnavékony állatka mozgott. Kérdésem az lenne hogy ez már egyből nagy baj és mit tegyek? Soha nem láttam még ilyet a székletemben és semmi hasonló nbajom nem volt.
2016. nov. 13. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A bélféreg nem olyan óriási baj. Be kell venni féreghajtót és kész.
2016. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmégy a háziorvoshoz és kérsz töle féregüzö szert.
2016. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már egyből fussak a házi orvosomhoz? Ma már 2szer voltam üríteni de most először (3.alkalomnál) láttam ilyet..
2016. nov. 13. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne húzd az időt,mert csak szaporodni fognak.
2016. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert kegyetlenul fog viszketni az anuszod, ugyanis, ha mar latod a szekletben, akkor elegge elel vannak szaporodva. Ejszaka meg a vegbelynilashoz maszkalnak ws borzaszto viszketest okoznak
2016. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyogyszer nelkul nem fog elmulni, de avval szinte rogton
2016. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acelsziv ***** válasza:
0%

Alternatívaként méhésztől szerezhetsz propolisz tinktúrát.

Ez a szer leöli a baktériumokat, vírusokat és a paraziták se szeretik. naponta 3-4x 25-30 cseppet vegyél be. Nagyon durva íze van, olyan mintha fenyőágat rágnál, de használ.

2016. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A propolisz sok mindenre jó,de erre nem! Fogadd meg a tanácsot és menj el a háziorvosodhoz! Ő ír fel neked Vermoxot,ami kifejezetten erre való és jó lenne azokat is kezelni,akik veled élnek,mert sajnos ez egy könnyen fertőző betegség. Ha a kezelész megkaptad,akkor pedig időnként egyél fokhagymát(én egy héten 1x szoktam szenvicshez),mert annak a "szagát",illetve illóolaját nem szeretik és menekülnek előle a belekből.
2016. nov. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!