Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az igaz, hogy ha pikkelysömörö...

Az igaz, hogy ha pikkelysömöröm van nagyobb eséllyel lehetek asztmás?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van összefüggés a kettő között?

2016. nov. 16. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Pikkelysömör vagy ekcéma, és asztma vagy allergia. Egyszer én is azt olvastam, hogy ezek tudnak kézenfogva járni. De csak egyszer olvastam ezt.
2016. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, egyszer én is ezt olvastam és egy kicsit tartok tőle mivel magába a pikkelysömör is kellemetlen.
2016. nov. 16. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer egy nagyobb netes fórum psoris és allergiás topicjában is feltettem a kérdést, kinek van a másik, de senkinek sem volt, vagy ez az aspektus senkit sem érdekelt.
2016. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem a férjem sajnos már közel 20 szenved ebben a betegségben,de eddig még nem tapasztalta,hogy asztmás tünetei lettek volna,annál inkább ráment az izületeire.
2016. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
20 éve
2016. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jegecske ***** válasza:

sztrogof nevű felhasználó nem pontos választ ad, ugyanis a pikkelysömör vagy psoriázis, nem ekcéma, az allergia nem mind asztma. ne vezessük félre a kérdezőt


a pszoriázisnak van jobb és rosszabb időszaka, a napozás segit, ill a test szellőztetése, vagy különböző krém, pl a psorioderm, tapasztalatom szerint valamit használ, de el nem múlik

2018. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te szerencsétlen, oda az van írva, hogy e kettő közül az egyik...

Pikkelysömörhöz VAGY ekcémához egyes szerzők szerint társul asztma VAGY allergia.

2018. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!