Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mostok hajat akkor is,...

Ti mostok hajat akkor is, amikor annyira meg vagytok fázva, hogy percenként orrot kell fújni? Az orrcsepp sem sokat segít.

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak szárítsd meg teljesen! Nem lesz tőle semmi bajod. Megfázásra meg legjobb gyógyszer az erőspaprika az én tapasztalatom szerint. Semmi nem tudja olyan hamar kipucolni belőlem a betegséget mint az.
2016. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is sokat segít egy jós forró chillis húsleves.
2016. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen mosok. Nekem 2 nap alatt el szokott mulni akinek akar 8 napig is eltarthat. Reggel es este infralampazom az arcom(de leginkabb a homlokom) es arcszaunazom. Nem 2000 ft-ok ezek, de nagyon sokat segitenek, es csak egyszer kell megvenni, utana pedig ha vigyazol ra akar evtizedekig is kifogastalan allapota lesz. Aztan igen, a forro husleves nagyon sokat segit, a forro gyumolcsteaval egyutt. A gyomber is nagyon jo, csak nem jo ize van. De ha nagyon veszes, vehetsz szarazsampont is, azzal ki tudod huzni egy-ket napig.
2016. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a túlzásokat. Egyébként éppen meg vagyok fázva, zsebkendő van mindenhova bekészítve, a lakás minden helységében, a kabátzsebemben és a táskámba is van 1-1 csomag, mert tényleg nagyon gyakran kell használni, de nem percenként. És ugyanúgy kell tisztálkodni, ez nem valami halálos betegség, ami felmentést ad bármi alól. Direkt jót tesz a fürdő forró gőze, nem?
2016. nov. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Sokkal jobban érzem magam utána. Egy jó meleg fürdő/zuhany és hajmosás sokat javít a közérzeten ha beteg az ember.
2016. nov. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En nem, mert ha sokaig vagyok a meleg, paras furdoben, akkor ilyenkor az egesz fejem kb egy nagy herpesz lenne. Szam, orrom, mindenem. Ugyse megyek sehova, nem halok bele. Ha meggyogyultam is meg tudom mosni (derekig ero hajam van, eleg nagy melo), de a herpesz az ott undoritoskodik ket hetig is siman.
2016. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!