Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Taknyos vagyok, két percenként...

Taknyos vagyok, két percenként fújom az orrom. Este mennem kell dolgozni, valami gyors segítség?

Figyelt kérdés

Pincér vagyok,nem mászkálhatok zsebkendővel a kezemben.

Valakinek ötlet?


2016. júl. 7. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Elsősorban maradj otthon , te és más érdeke is , eleve magától értetődik ha gond van azt nem terjesszük ki másra . Az nem kifogás hogy a többiekkel cseszel ki vagy kivágnak . Felelősségteljes hozzáállás kell és minden renden . Sok nyers termés bőséges folyadék és 1,5 szilárd étel böjt . Levesek esetén sok reszelt nyers fokhagyma használ , ipari élelmeket sót szénsavat cukrot finom lisztet kerüld , ezek nyálkát képeznek .
2016. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hazudd azt, hogy felfáztál először is.

Járj fél óránként WC-re.

A WC-ben töltött időben tudsz orrot fújni és maszturbálj is, ez nagyon fontos. A maszturbálás hatására jobb lesz a keringésed így kidugul az orrod és nem is kell majd annyira sűrűn fújni.


Ha már folyik nagyon folyik az orrodon akkor a szádon vegyél levegőt így nem cseppen ki a takony.


Vegyél magadhoz koffeint, vérnyomás fokozókat, hogy bírd a műszakot.


Esetleg szedj allergia gyógyszert ha van, az is segíti a légzést és csökkenti az orrfolyást jelentősen, ez lenne igazából a legjobb megoldás, de a minőségibb gyógyszereket receptre adják.


És két WC között is tudsz 1x orrot fújni az biztos, tehát csak 15 percet kell kibírni egy orrfújással.


Esetleg orosz zsebkendő is bevethető.

2016. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!