Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet vakbel? Valaki nyugtason...

Lehet vakbel? Valaki nyugtason meg

Figyelt kérdés

Csutortokon fajt a torkom, fejem, belazasodtam, elmentem orvoshoz, kaptam antibiotikumot (amit tegnap este kezdtem el szedni) Penteken elaludtam es mikor felkeltem nagyon faj a hasam, utana az 'attert' a gyomromra, majd este vissza a hasamra mintha tele lenne legbubikkal. Elkezdtem nyomkodni masszirozni a hasamat, mert elotte sok buorekos vizet ittam, pedig mar honapok ota nem iszok. Mikor nyomkodtam kozbe sokat bufiztem, es pukiztam. Es sokkal jobb lett, elmentem setalni is azzal is jobb lett. Szombaton mar semmi tjnetem nem volt egyaltalan nincs lazam, fejem se faj, nem is szedulok semmi baj. Viszont a hasam jobb oldala faj, de nem ott ahol kimondottan a vakbel van az egesz jobb oldal. Ugy, mintha sokat futottam volna es mikor megallok az a tipikus erzes,vagy mikor beszorul egy bubi, vagy mikor izomlazam van, vagy mikor sok vizet iszol hirtelen es ezek az erzesek keveredese. Ez a fajas olyan 10/1 neha 1,5 inkabb akkor faj ha megnyomom, vagy ha a jobb labam emelem fel mikor oltozok. Mikor voltam orvosnal azt mondta virus,egy ket nap alatt elmulik, el is mult de a hasfajas megvan, szedem a gyogyszert..elfog mulni? Holnap lehet visszamegyek az orvoshoz,de ugy erzem ugyeletre felesleges menni..lehet vakbel?

16/L

Bocsi a hibakert a telefonom nem mindig erzekel.:)


2016. nov. 20. 08:41
 1/5 Dunken Master válasza:
Az lesz a legjobb
2016. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most hogy beteg voltam 2 napig nem voltam nagy wcn, de szombaton mar ittam kavet, es a tej egy kicsit mindig lagyit rajta, szoval tudtam wcre menni (mindig igy szokott lenni) ma is ittam:) egyebkent etvagyam is a szokasos:)
2016. nov. 20. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott a kulcsszó a leírásodban, az ANTIBIOTIKUM!

Az okoz általába hasi panaszokat, emésztési gondot!

Ezt Probiotikummal lehet kompenzálni! :)

Ilyen egyszerű. :)

2016. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azt antibiotikumot a hasfajas utn kezdtem el szedni, egyebkent iszok normaflort ha elnem felejtem napi 2x:)
2016. nov. 20. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, értelek :)

De ha továbbra sem múlna el, mindenképp menj el orvoshoz!

2016. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!