Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladásom van?

Vakbélgyulladásom van?

Figyelt kérdés
Hali azzal kezdeném 13 éves fiú vagyok.Tegnap előtt elkezdett megfájdulni a hasam köldököm alatt és köldököm alatt egy picit jobbraés hánytam is 2-szer.Tegnap elmentem iskolába az utolsó óráról elmentem.Szóltam anyunak hogy fáj aztmondta hogy menjünk orvoshoz.Elmentünk orvoshoz kaptam a fenekembe egy szurit utána hazamentünk és enyhült a fájdalom.Utána ettem ittam és nem jött ki tehát nem hánytam.Ma visszakellet menni 9 órakor az orvoshoz aki megnyomta a hasam és hát ugye fájt de mondta hogy menjek vissza holnap 10 órakor.De így ha ülök vagy fekszek nem fáj a hasam csak ha lépkedek vagy ugrálok vagy nyomkodják.Az a kérdésem hogy vakbélgyulladásom van vagy csak egy szimpla vírus?

2016. szept. 8. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges!

[link]


Ezzel nem érdemes szórakozni, mert bele is lehet halni. kérd meg a szüleidet, hogy vigyenek be a kórházba, minél hamarabb!! Inkább vizsgálják meg, minthogy baj legyen!

2016. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a gond reggel ment ki anyukám apukámhoz németországba én meg mondtam neki hogy nem fáj nem fáj mert már egy ideje nem látta apukámat és nem akarta hogy rossz legyen neki miattam.
2016. szept. 8. 10:46
 3/13 A kérdező kommentje:
Most felhívtam anyukámat hogy nem-e ez a baj aztmondta hogy akkor már kihánynák mindent amit beviszek de már tegnap óta nem hánytam pedig ettem is meg ittam is.Meg mondta hogy akkor már rég sugárhányásban hánynák meg hogy tegnaphoz képest már reggel nem voltam oylan sápadt ez igaz hogy már kijött volna a tegnapi kaja is?
2016. szept. 8. 11:01
 4/13 A kérdező kommentje:
A fájdalom enyhült de köldököm alatt jobbra ha megnyomom akkor érzékeny/fáj valamit jelent?
2016. szept. 8. 12:10
 5/13 anonim válasza:
Szerintem menj vissza az orvoshoz, mert eléggé tipikus tüneteid vannak. Anyukád lehet, hogy nem tudja, de nem feltétlenül hány az ember. Én sem hánytam, lázam sem volt, de vakbélgyulladásom igen és ki is vették. Nekem hasonló tüneteim voltak mint Neked. Ezzel nem szabad várni. Nem vészes, ha kiveszik, néhány hétig fel leszel mentve tesiből ;) Remélem van Veled otthon valami felnőtt, aki segít és elkísér. Jobbulást!
2016. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már nincsen semmi fájdalmam csak hogyha hozzá érek mozgásnál picit fáj de csak ha benyomom a hasam amúgymeg semmi.Lehetséges hogy egy egyszerű betegség volt?Tehát még mindig fáj ha benyomom elég érzékenyen de már enyhébb mint tegnap volt.Ha esetleg kifakadt azt éreztem volna?Mert most nem fáj csak ha benyomom.Tudom nem a legjobb a fogalmazásom de remélem azért érthető volt.
2016. szept. 8. 13:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy vérvétel és hasi ultrahang, nem csinált az orvos?
2016. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Háziorvos vagy hogy mondják ezt tehát faluban lakok.Az én feltételezésem szerint csak megfáztam és volt egy hasrontásom és ugye amikor felfázunk akkor alhasunk fáj ettől van a problémám és a hányás ugye meg a hasrontástól.Most se fáj semmim csak ha megnyomom az alhasam akkor rám jön a pisilhetnék szóval csak egy vírusról van szó szerintem.
2016. szept. 8. 16:10
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma körülbelül már vagy 10.-jére mentem pisilni szóval azthiszem megvan a problémám.
2016. szept. 8. 16:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor holnap mondd el neki, hogy nyomásra még érzékeny.
2016. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!