Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás?

Vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap délkörül elkezdett fájni a hasam jobb oldalt. Nem igazán lent, inkább majdnem a köldököm magasságáig fáj. (nem a gyomrom fáj, egyértelműen jobb oldalt) Volt már ilyen gondom, egyszer pisi bajom volt a doki azt mondta a veséből előrejövő vezeték gyulladt be. Volt amikor sima diétára fogtak hogy valami vírus. És volt amikor Quamatelt írtak (kezdődő gyomor-nyombélfekély) Vettem be nospát ez hatott az első kettő betegségnél de most nem, ezért vettem be quamatel minit, de ez sem hatott. Este fél7kor bementem az ügyeletre. A dokinő megnyomkodta a hasam, mondtam hogy pisit is hoztam de nem nézte meg mert csak a reggeli első jó, de ha csíp a pisi akkor ír fel antibiot. Persze hogy csíp a pisi nekem mikor nem?! Megkérdeztem hogy ugye akkor ez nem vakbél? Mire azt mondta egyszerre több betegsége is lehet az embernek akár 3 is egyszerre. Figyelni kell. Tehát nem mondta hogy nem az. Ma reggelre úgy érzékeltem hogy inkább izomlázszerű a fájdalom. Viszont nem tudok aludni a bal oldalamra fordulva leginkább hanyatt és arra fordulva ahol fáj persze nem nyomom közben. Ha jobban belegondolok szinte javult, mert tegnap délután ülni állni nem tudtam csak fekve volt jó. Fekvésből felkelni viszont eléggé fájdalmas volt, görnyedten mentem míg kicsit jobb nem lett. Szerintetek még várjak vagy menjek vissza hogy még mindig fáj?! Kettő gyógyszert vettem be ennyi idő alatt enyhülne? De ha tegnap ülni is alig tudtam most meg szinte nem is érzem h fáj csak ha koncentrálok vagy mozgok akkor tulajdonképpen javult nem? Nem sokat ettem kinek van kedve úgy enni hogy fáj a hasa? Olvastam a vakbélgyulladás tüneteit ahol írják hol fáj de fájhat itt is amott is, írják hogy van akinél van láz valakinél nincs, valakinek szorulása van valakinek nincs inkább hasmenés, de van olyan akinek ilyen nem is jelentkezik. És olvastam azt is hogy valakinek úgy tűnt elmúlik a fájdalom de csak kiderült hogy kifakadt és utána még jobban fájt neki. Úgyhogy most egyáltalán nem tudom mit csináljak, mert szinte jobb de most akkor ez mégsem jó ne örüljek? Ezzel nem mehetek orvoshoz hogy jónapot kicsit jobb de be vagyok sz@rva hogy esetleg vakbél és mindjárt el kezd nagyon fájni. Most úgy vagyok hogy délután visszamegyek ha nem lesz sokkal jobb. Elég zagyva lett, de remélem értitek mi a kínom :D

2016. okt. 29. 10:34
 1/1 A kérdező kommentje:
Ui.: Lázam, hőemelkedésem nincs és most korog a hasam kezdek éhes lenni. Nem tudom mit ehetek mert ha vírusos akkor tulajdonképpen diétáznom kellene
2016. okt. 29. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!