Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan beteg vagyok, ki...

Állandóan beteg vagyok, ki fognak így rúgni?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdtem a jelenlegi munkahelyemen dolgozni. Egy nagy fémsiló az egész épulet, szellőztetni nem lehet, ha az egyik emeleten beteg valaki, azt a klima egesz nap keringeti, raadasul egyteru az iroda, esély sincs "elmenekulni" a beteg munkatársak elől.


Sose volt a legerősebb az immunrendszerem, de mióta itt dolgozom kb havonta vagyok beteg. Tudom nem jó, mert mást is megfertőzhetek, de ameddig csak lehet, kihúzom bent az irodában, mivel máskülonben havonta mehetnék tappenzre es vegul kirúgnának. Nem tehetem meg, hogy mindig amikor beteg vagyok, otthon maradok!


A kérdésem, mi lenne a megoldás? Szedek rengeteg vitamint, sportolok, jó a táplálkozásom, de egyértelmu, hogy a tobbiek fertoznek mindig ossze. Igy attol félek, elobb-utobb ki fognak rúgni.


Koszonom szépen a válaszokat!



2016. nov. 21. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Igen,a többiek fertőznek össze,mint ahogy Te is a többieket. Mivel mindenki fél. Vagy betartjátok azt,hogy nem megy betegen dolgozni valaki és megpróbáljátok megszakítani a láncot,vagy más munkahelyet keresel. Egyébként az vigasztaljon,hogy minél több kórokozóval találkozol,annál jobban erősödik az immunrendszered.
2016. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is így sejtem. Sajnos, ahogy mondod mindenki fél, hogy elveszti a munkáját, manapság örülünk, hogy egyáltalán van. Elhiheted, hogy én sem örömömben megyek be betegen, szégyellem magamat, hogy ezt kell tennem, de meg kell tartanom a munkahelyemet!


Esetleg ha egészségesebb munkahelyet keresnék, ahol nem ilyen borzasztó az épület, amiben dolgozom, akkor ez változna?

2016. nov. 21. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Hiszen a kórokozók bizonyos körülmények között jobban terjednek.
2016. nov. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!