Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma a metróban ossze estem. Es...

Sooojom kérdése:

Ma a metróban ossze estem. Es rángatóztam. (mások mondtak) Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Aznap csak 1x ettem kb 8oraval az elott es eggyaltalan nem ittam. Az előtti nap is keveset. De utana sokkal jobban éreztem magam

az ájulas utan) es ott kaptam kólát/cukrot Es utana teljesen jol voltam. Mi lehet ez, es szerintetek orvos kell e?



2016. nov. 21. 20:35
 1/5 Manócska1 ***** válasza:
62%
rángatózás az epilepszia jele,nem ártana orvoshoz menned. rendesen kéne enned is
2016. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
"Aznap csak 1x ettem kb 8oraval az elott es egyaltalan nem ittam". Mit lehetne ehhez még hozzáfűzni?Milyen válaszokra számítasz?
2016. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

H kell e orvos vagy sem arra foleg

Meg sosem ajultam el..

2016. nov. 21. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minnél hamarabb menj orvoshoz. Súlyos betegség tünete lehet az eszméletvesztés és a rángatózás! Vizsgáltatsd ki magad amilyen gyorsan csak lehet.
2016. nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony vércukorszint tünetei: éhségérzet,remegés,hidegrázás,verejtékezés,hirtelen fáradtság,sápadtság.Súlyos hypoglikémia esetén rángatózás,ájulás,tudatvesztés.

Persze menjél azért el orvoshoz,de ha ettél volna és vettél volna magadhoz folyadékot aznap akkor több mint valószínű,hogy nem kellett volna kiírnod ezt a kérdést..

2016. nov. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!