Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az normalis, ha a fuves...

Az normalis, ha a fuves cigitol rangatoztam es dobogott a szivem, ugy hogy azt hittem ott halok meg?

Figyelt kérdés
Nyaron probaltam eloszor,es azota erdekel,hogy vajon mitol lehetett,mert tudom, hogy hulye viszonyitas, de a filmek alapjan nagyon nem igy kepzeltem el.nem tudom mi lehetett a baj.

2014. okt. 5. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A filmek alapjan semmit ne probalj elkepzelni. Amugy nem tudod, hogy vegul is mit szivtal, mit adtak neked.
2014. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem enyhébb epilepsziás rohamod volt.

Ugyan az agyad rávitt, hogy kipróbáld, a szervezeted tiltakozott ellene. Ha nem epilepszia, akkor valami rendellenes vegetatív idegrendszeri tünet volt.

Remélem egy életre elég volt a rémület, és nem próbálkozol többet.

2014. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy egyszerű pánikroham volt a szívdobogás rész, a rángatózás pedig egy egyszerű idegi alapú reakciója a testednek a feszültségre... epilepsziás rohama nem lesz csak úgy valakinek...


és igen lehet ilyen hatása a fűnek, a közhiedelemmel ellentétben a fűtöl nem röhögsz mindenen, hanem az aktuális lelki állapotodat fokozza... ha jókedvű vagy, akkor azt, ha viszont van benned egy csepnyi feszültség, szorongás, akkor könnyen emeli azt számodra ismeretlen dimenziókig... lásd a saját példádat... amúgy egy gyakorlott füves ebből is vissza tud jönni, de ez évek munkája, azt meg nem tanácsolom, hogy kövesd a példámat:) nem éri meg... bár egy kis részem mást mond :D

2014. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hat remelem nem epilepszias roham volt. Nekem masnak tunt,de hat ki tudja. Es nem mondom, hogy soha tobbe nem probalkozom vele,de az valoszinu, hogy nem ugyanattol veszek majd,mert ez nem sima fu.. Ez erosebb es asszem valami kemiailag is kezelt nem tudom micsoda:"DD szoval ez nem jott be.. De ettol meg az alapbol fuves tag is kikeszult es nagyon szarul volt. Es utolso valaszolo, nem tervezek rendszeresen betepni:)) alakalmankent oke de semmi kedvem kimaradni a sulibol vagy esetleg megbukni,mert azert eleg jo helyre jarok:)) probalom kordaban tartani az eletemet annyira,amennyire csak tudom:)) es koszonom a valaszokat mindenkinek:))
2014. okt. 6. 20:17
 5/22 anonim válasza:
35%
A fű (főleg a legelső használatkor) provokálhat epilepsziás rohamot, akkor is ha nem vagy epilepsziás. :/
2014. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
Ha még egyszer kipróbálod hülye vagy! meg akarsz halni?? vagy mi?? én ezt nem értem?? miért ilyen hülyék egyes emberek??
2014. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
nincs dokumentált haláleset a marihuána közvetlen hatásától, túladagolásától, ellenben a marihuána okozta pánikroham, egy gyengébb szívû embert elvihet...
2014. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem füvet szívtál barátom, átba**tak mint az állat. Herbál volt az amit te szívtál. Hogy mi is az a herbál? Valamilyen zöld színű növény (akármi, a fűszerektől elkezdve a kertbe található gyöpig akármi) leöntve valami szintetikus **arral. A marihuana NEM okoz pánikrohatom sem, és konkrétan a marihuana használatába még nem halt bele senki, túladagolni sem lehet! Maximum hánysz egyet. A herbál viszont teljesen más (persze nem mindegyik, de kilehet fogni ilyet, amit te is kaptál). Ismerem az érzést mert engem is ba**tak már át vele. Fejbizsergés, halálfélelem ("hívjatok mentőt"), nyáladzás, szédülés, hányás, remegés, stb.. Én azt mondom neked, hamár mindenképp ilyen "szerekhez" akarsz folyamodni akkor csakis normális füvet vegyél, és ne sajnáld azt a párszáz forintot, mert a herbálba beledögölhetsz.
2014. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó a marihuána akármilyen lappangó mentális betegséget elõhozhat a pánikbetegségtõl kezdve, a deperszonalizációs zavaron át a skizofréniáig... az, hogy neked még nincs ilyen tapasztalatod, nem jelenti az ellenkezõjét... abban igazad van, hogy nem a marihuána okozza, az pusztán katalizátorként mûködik, ha van hajlamod valamely mentális betegségre... honnan tudhatod, mire van hajlamod?

utólag tudni fogod, mikor már ott a baj, és jóeséjjel hat ki az egész életedre...

2014. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha rángatóztál, akkor te egy bizonyos herbál (bio) füvet szívtál, ami az idegrendszerre is hatással van, és káros, de a szívdobogás az a mariskánál is alapvető tünet. De ha mégis sima kendervirágzatot szívtál volna, akkor egy picikét többet kaptál a cuccosból és fázásérzeted volt.
2014. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!