Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudok 1 ejjel alatt...

Moja2001 kérdése:

Hogyan tudok 1 ejjel alatt meggyogyulni?

Figyelt kérdés
Csak ma reggel suliban kezdett fajni a fejem, de holnapra van programom es muszaj mennem.Meg amugyse hianyozhatok mar sulibol. Annyi a bajom h faj a fejem es rossz a kozerzetem.Mikor haza ertem akkor bevettem 1000 mg C vitamint csinaltam teat es meg fajdalomcsillapitot is vettem be. Mit csinaljak h ne legyek holnapra megjobban beteg? Anyukamnak nem akartam szolni mert akkor holnap tuti nem engedne el. A valaszokert elore is koszi.

2016. nov. 23. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész az orvosodhoz,és elmondod neki.Ő ad rá gyógyszereket de ha biztosra akarsz menni akkor egyél fokhagymát úgy 10 szemet magára.
2016. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,a c-vitamin fontos,igyál sok folyadékot az tisztít",ha van, kamilla teát is lehet.Pihengess! De ha nem múlik..menj el az orvoshoz.
2016. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat :)
2016. nov. 23. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez a bajom! Csak már fáj a torkom is hozzá. Az én anyukám pont az ellenkezője, ha 40 fokos lázam van vagy nincs hangom, akkor is elküld. Prőbálj meg sok takaróval betakarózni éjjelre és kiizzadod. Én ettől jobban szoktam lenni.
2016. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt :)
2016. nov. 23. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!