Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hanyas, hasmenes, laz, szedule...

Hanyas, hasmenes, laz, szedules, fazas, hasi fajdalom. Meddig tart meg?!

Figyelt kérdés

Ket napja nagyon rosszul vagyok. Barmit eszek/iszok kijon rajtam, lazam altalaban 38.8,ennel magasabb nem volt, hiaba van felkapcsolva a radiator,es vagyok rendesen feloltozve hihetetlenul fazok es iszonyatosan gorcsol a hasam. Gyogyszert csak normafloret kaptam, illetve a hasi gorcsre veszem be fajdalomcsillapitot,de egyszeruen nem hasznal. Dietazok,mert ezt mondta meg a doki,fuszeres,olajos kajak kiiktatva. Olyan kerdesem lenne,hogy akinek volt mar hasonlo mit szedett ra,illetve mennyi ido utan mult el? Egyszeruen rettenetesen erzem magam, ejszaka mar ott tartottam,hogy kihivom a mentoket,annyira rosszul voltam!

Ja es termeszetesen sokat iszok!



2016. nov. 25. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne csak a fűszers,olajos ételeket iktass ki,hanem szinte mindent. A bő folyadék mellett maximum ropit,kekszet,főtt krumplit egyél,amíg nem múlik a hányásod és csökken a hamenésed. Utána is csak fokozatosan egyél mást is. Először húsleves levét,gépsonkát, aztán főtt húst. Ha lázas vagy ne öltözz túl,ne tarad be magad nagyon hiába ráz a hideg,mert az fokozza a lázat,illetve lassabban megy le. Ha ezeket betartod,akkor 2-3 nap alatt sokkal jobban leszel.
2016. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!
2016. nov. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!