Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaphattam gyomorrontást? Fél...

Kaphattam gyomorrontást? Fél órája romlott gyroshúst ettem, meghánytattam magam.

Figyelt kérdés

Általában nem érzem meg a romlott kaját, az öntet meg alapból elvette az ízét. A lakótársam mikor hazajött, akkor mondta, hogy az már egy hete ott volt, ő véletlen az enyém ette meg tegnap.


Ez volt olyan 15:30 fele. Most meghánytattam magam, nem tudom minden kijött e belőlem, de már nem bírtam.



2016. nov. 25. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hallod nem féltél mikor meghánytattad magad? Én soha nem mertem, te mennyit készültél rá a dologra?


Amúgy ha kihánytad nem lesz para, tolj le még egy kis pálinkát és nem lesz semmi baj akkor

2016. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Volt egy fél éves akkut gyomor és epe gyulladásom amikor majd mindennap hánytam szóval így nem okoz nehézséget sajnos.:D



Remélem, a pálinkát is legurítom.:D

2016. nov. 25. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!