Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 18 evesen milyen komoly...

18 evesen milyen komoly betegsegem lehet?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje elofordulnak nalam ilyen altalanos panaszok, mint hat/derek/has/gyomorfajdalom. Nagyon felek, hogy nem e valami rakos folyamat (pl hasnyal)... augusztusban volt csinaltatva teljes verkep, illetve hasi ultrahang, azt mondtak azert emelkedettebb kicsit a bilirubin szintem mert tobbszorosen megtort az epevezetekem. A haziorvosomnal is voltam, aki szerint a panaszaimat a tulzott idegeskedes es stressz okozza. De en megis nagyon ideges vagyok.
2016. nov. 27. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Amiktől te tartasz, 18 éves korban szinte egyáltalán nem fordulnak elő. Emésztési panaszok viszont bármely életkorban előfordulhatnak, fájdalmasak is. Ma ez népbetegség. Nekem is azonnal rámegy a stressz a gyomromra.

Ha orvos látott, pláne ultrahangoztak, semmi okod az idegeskedésre.

2016. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy figyelj oda a táplálkozásodra! Teszteld, hogy milyen ételek okoznak panaszt, mert lehet, hogy nem bírod jól emészteni például a nagyon zsíros vagy fűszeres ételeket (csak tipp). Ezek okozhatnak felfúvódást, has- és gyomorfájdalmakat, székelési gondokat. A stressz egy másik tényező lehet a hasi panaszokban (a derék és hát valószínűleg kisugárzás onnan, bár lehet rossz tartás miatti fájdalom is).
2016. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fiataloknál is ugyanúgy előfordulhatnak rákos megbetegedések, mint idősebbeknél...

az már más kérdés, hogy a kérdezőnél nem ez lesz a gond, csak túlparázza

kérdező, szerintem hipochonder vagy

2016. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"fiataloknál is ugyanúgy előfordulhatnak rákos megbetegedések, mint idősebbeknél"


Nem, az emésztőszervi daganatokra ez egyáltalán nem igaz.

2016. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Augusztus ota nem alakulhatott ki semmi olyan amitol felek? Azt olvastam h a hasnalmirigy akar par honap alatt is
2016. nov. 27. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
"A hasnyálmirigyrák főként idősebb korban fordul elő, leggyakrabban 60 éves életkor után, de előfordulása a 30 évesek körében sem ritka. Az előfordulás gyakorisága a korral nő."
2016. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!