Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet a háttérben komoly...

Lehet a háttérben komoly betegségem?

Figyelt kérdés

Néha nagyon tompán érzek fájdalmat, szúrást, nyomást a mellkasomon, már nagyon régóta érzem.

Se dagadó boka, se szorítás, az egész test elzsibbadását se tapasztalom, se a bal karom fájdalmát.


Légszomjam az gyakori, de 100+ kilós vagyok, így nem meglepő.

A 20-as éveimben járok, és a nemem:férfi.


Gyakran vagyok ideges/depressziós és fogyasztok szénsavas üdítőket, úgy olvastam hogy ez is okozhat mellkasi fájdalmit, és ilyenkor nem a szívben van a gond.


Tudom hogy ilyenkor orvoshoz kell menni, voltam már, olyan ostoba nem vagyok.

Viszont elmondtam a tüneteimet, és meg se vizsgált, annyit mondott hogy a mell izommal van a gond, ezért vegyek kenőcsöt ha ismét fáj, és kaptam egy injekciót.



2016. ápr. 30. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szúró érzés lehet idegi alapon, légszomj a túlsúlytól, le kellene fogyni és keresni egy másik orvost, aki alaposan megvizsgál, kivizsgáltat és akkor majd kiderül, hogy van-e komolyabb baj.

Ha nem adsz le a túlsúlyból, nem diétázol és nem mozogsz eleget, akkor előbb-utóbb lesz baj.

2016. ápr. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és persze igyekszek leadni.


Másik orvoshoz nem igazán mehetek, mivel a másik lehetőség az egy szerb orvos lenne. Szerbiában élek, ez így nem meglepő. Az minél inkább, hogy nem értem a nyelvet X"D

De persze a nyelv megértésére eddig nemvolt szükségem, elvégre a lakosság jelentős része itt magyar, elvégre vajdaságban élek.

Na meg az itteni orvosok modora se az igazi, ha bemegy valaki veled a rendelőbe kizavarják, így a tolmácsolás is lehetetlen.

2016. ápr. 30. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!