Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami komoly betegségem lehet?

Valami komoly betegségem lehet?

Figyelt kérdés

Februárban felfáztam, nagyon fájt derék tájékon, nem mentem el orvoshoz, aztán minden jobb lett, de a vesém közbe fájogatott úgy hetente. júniusban előjött megint rendesen, nagyon sokat kellett pisilnem retteneseten fájt a vízelés is, voltam orvosnál elmúlt ez , de a vesefájdalom továbbra is maradt.

az utóbbi 3 hónapban azt figyeltem meg mintha kevesebb lenne a menstruációm ( szokásos 3-4 betét helyett, 1 maximum 2)

minden hónapban 5-6 napot késik, szúrkál a hasam, és petefészeknél néha. nagy baj lehet ? valaki tudna valami hasznosat mondani ? ugye semmi komoly nem lehet ?


19 éves lány


2014. okt. 20. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

nem értem, miért nem mész el orvoshoz? 1. ha már egy ideje beteg vagy, meg kéne nézzen orvos, ha csak felfáztál ott lent, ír fel antibiotikumot. 2. viszont ha valaha szeretnél gyermeket, főként nem kéne ilyennel játszadoznod, mert bármi belső felfázás, fertőzés meddőséghez vezethet, de minimum későbbi komplikációhoz.

menj el orvoshoz mihamarabb, nem szabadna tovább halogatni, nem fog fájni, csak segít, h egészséges maradhass.

2014. okt. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon jó urológia van, Bp. Auróra utca, érdemes ott kezdeni.

Vérkép is aktuális már, abból is kiderül ha van gyulladás.

Ezt a két kört minimum le kéne futni.

Ha nem mutat ki semmit, akkor gyógyteáktól, ülőfürdőktől, termálvíztől is helyrejöhetsz.

2014. okt. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
volt a családban vesebeteg? vesekő, mondjuk?
2014. okt. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem volt.
2014. okt. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!