Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alúlműködéstől...

Pajzsmirigy alúlműködéstől lehet pozitív a terhességi teszt, miközben nincs baba?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.

A hcg-t csak terhesség során termeli a szervezet. Nagyon ritkán tumor is termelhet hcg-t, de ez tényleg világszerte is csak párszor fordul elő.

2016. nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Google azt írta lehet.
2016. nov. 28. 07:23
 3/9 anonim ***** válasza:

# 2


Belinkelnéd?

2016. nov. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy szàmítógep zseni , de ha ràkeresel , kiírja. Meg azt hogy a koleszterint is emeli , meg a hcg t. Én sem tudom , csak érdeklődöm , ki mit hallott , tapsztalt.
2016. nov. 28. 07:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hcg-t nem befolyásolja, viszont mivel endokrin betegség lehet más pl PCOS-ed aminél ciszta stb okozhat ilyet! Csak maga az alulműködés nem okoz ilyet, de a társbetegségek igen, de ritka ugyanis nehezíti a teherbeesést, vetélést okoz bizonyos érték felett így a hormont biztos nem befolyásolja. Nekem is van pm alulműködésem, de ha nincs baba akkor nem lehet pozitív a teszt, az vagy hibás vagy más áll a háttérben.
2016. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mióma van még sok.attól?
2016. nov. 28. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb magyarázat az álpozitív eredmény. Próbálj egy új tesztet.
2016. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mint szintén pm.alulműködéses rendszeres gyógyszeres kezelés mellett lehet baba. Ez nem befolyásolja.

Negatív esetén negatívat pozitív esetén pozitívat mutatott a teszt. Nekem még sosem volt olyan, hogy pozitívat mutatott volna, ha nem voltam terhes.

1. babát várjuk. Hosszú lenne elmondani miért. Reméljük, hogy most már minden rendben fog zajlani.

2016. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs kezelve a pajzsmirigy
2016. dec. 17. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!