Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A csípőkopásból (forgóból)...

A csípőkopásból (forgóból) eredő fájdalmak hova sugározhatnak? Szeretném beazonosítani a fájdalmaimat)?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosok sem tudják. Nekem tavaly egy vírusfertőzést és tüdőgyulladást követően voltak combhajlatban jelentkező fájdalmaim. Többféle szakorvos (ortopéd, röntgenes, reumatológus) után a csípőkopást állították fel diagnózisként. 2-3 hónap alatt elmúltak a fájdalmak és azóta az eltelt másfél év alatt nem jelentkeztek.
2016. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan az egyik alsó lábszáram külső felén levő izom fáj nagyon és a térdhajlatom, ill deréktájon is vannak (érzéseim). Szerintem nem a porckorongsérvem (attól a lábam hátsó fele zsibbad és fájdigál). Ezt most nem gerincből, hanem kijjebbről érzem "eredni". Lehet, hogy csipő-probléma?
2016. nov. 28. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az inkább térddel kapcsolatos lehet.

Nekem a csípőfájdalom a combom oldalán levő részen okozottt fájdalmat.

2016. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Térd-, és különböző combfájdalmak felléphetnek csípőízületi kopás esetén, de ezeket nem csak az okozhatja. Ami jellemző lehet, az az ágyéktáji fájdalom, ha ezekkel párosulnak az előbbiek, akkor lehet gyanakodni erre. Egyéb tünetek általában a guggolás, lépcsőzés, lehajolás során jelentkező fájdalom, ezen mozdulatok nehezítettsége.
2016. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Trombózis-gyanú volt, de a sürgősségin azt kizárták. Én most viszont már teljesen biztos vagyok benne, hogy köze van hozzá a gerincsérvemnek. Most is felerősödött az ülőideg -fájás, a felső lábszáram hátulsó idege - csak azon csodálkozom, hogy meg is dagadt az alsó lábszáram. A sürgősségis dokinéni sem zárta ki, hogy köze lehet hozzá
2016. dec. 5. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!