Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat műtét után semmikép...

Agydaganat műtét után semmikép nem végezhető fizikai munka?

Figyelt kérdés

1 hónapja mütőttek, sikeresen eltávolitották a teljes daganatot.

Elég jól érzem magam szivesen dolgoznék....


2016. nov. 29. 12:50
 1/7 A kérdező kommentje:

Az orvosi papiromon az van h egyenlőre kimélő életmod szükséges.


Idén már nem de jövőre visszamehetek dolgozni?

2016. nov. 29. 12:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát itt senki sem tudja, hogy pontosan mi volt a bajod, milyen műtét volt, mit érintett, stb. Orvosok sem vagyunk, hogy tudjuk értelmezni, ha esetleg látnánk minden részletes infót.

Szóval semmiképp sem itt keresd a választ. Ez sokkal fontosabb annál, hogy itt hallgass valami ismeretlenre.

Gondolom, egy ilyen komoly műtét után van több kontroll is, majd az orvosod kérdezd meg. Csak ő tud kompetens választ adni.

2016. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra várok hátha járt valaki ìgy.vagy valakinek az ismerőse.
2016. nov. 29. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:

De ez olyan speciális eset, nem hiszem, hogy valakinek volt pont ugyanilyen.

Egyébként nyilván dolgozhatsz majd. Nem kell örökre otthon maradnod. Csak tartsd be, amit az orvos mond.

2016. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jövő héten kedden megyek kontrollra.igen el vagyok keseredve emiatt a munka dolog miatt.
2016. nov. 29. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az egy hetet élvezd ki. Pihenj, sétálj. Aztán majd az orvos elmondja, hogy mikor, mit lehet.

Ha jól vagy, akkor biztosan dolgozhatsz is hamarosan. Nem tudom, mi a munkád, mennyire megterhelő.

2016. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. nov. 29. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!