Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit mondjak az orvosnak? Gyorsan

Mit mondjak az orvosnak? Gyorsan

Figyelt kérdés
4napja nem vagyok suliba és az orvosom elég.... mert sokszor vagyok beteg azthiszi csak lógok de nem.. hétfőn is elkaptam egy hányás hasmenéses vírust és nem tudtam elmenni hamarabb csak ma reggel fogok 9-10 körül és mit mondjak neki? mert nagyon nehezen lehet rávenni hogy tényleg felfogja hogy beteg vagyok multkor is alig akart kiírni és majdnem a hetem igazolatlan lett mit tegyek? mert sokszor vagyok az igaz de errol nem tehetek és amikor belépek a rendelobe egybol "már megint lógunk?" segítsetek mit tegyek..
2016. dec. 1. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Legalább odatelefonáltál hétfőn?

Nem, mi?

Akkor ne számíts semmi jóra, ugyanis utólag hivatalosan nem is adhat igazolást.

2016. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Anyum telefonált.

Azt mondta hogy be kell jönni nem telefonálni nem tudja telfonon elküldeni az igazolást de olyan rosszul voltam fel sem birtam kelni. :/ Hát ha nem ad akkor ezt nagyon megszivtam:c

2016. dec. 1. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha anyukád telefonált, akkor nem lesz gond, menj be az igazolásért és mondd meg, hogy erős hasmenés és gyengeség miatt csak most tudtál jönni.
2016. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi akkor megnyugodtam :) Utólagosan csak akkor adhat igazolást ha "jóban vagyok vele"? mert 1-2 éve már eljátszottuk ezt.
2016. dec. 1. 08:49
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Lehet anyukáddal kellene bemenned az igazolásért.
2016. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Estig dolgozik szóval egyedül kell mennem 9 órakor indulok azaz most szóval remélem meg is kapom :)
2016. dec. 1. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:
No megkaptad az igazolást?
2016. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, féltem kicsit de nem szólt semmit hogy később mentem :)
2016. dec. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!