Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés elmúlása után fejfájá...

Hasmenés elmúlása után fejfájás megmaradt, normális?

Figyelt kérdés

Kedden heveny hasmenésem volt, egész nap. Tegnap már nem volt, viszont most a fejfájás a tünet. A fejtető közepétől kicsit balra, egy olyan mandarinnyi területen. Közepes erősségűnek mondanám, nem kibírhatatlan, de azért feltűnő. Nincs állandóan, de van, hogy több percig érzem.


Lázam is volt 2 estén keresztül, ma már csak a fejfájás a tünet, amit érzek. Keveset iszom a hasmenés után? Vagy ez normális? Kedden minden bajom volt, nagyon nem voltam jól. Orvoshoz nem mentem, mert nem tartottam fontosnak, hogy egy 1 napos hasmenéssel orvoshoz forduljak. Úgyis hazaküldött volna azzal, hogy sok folyadék, pihenés, diéta. Hányni nem hánytam, amit ettem, az bennem maradt, bár enyhe hányingerem az volt, de a kiszáradás ilyen szempontból nem fenyegetett. Sós pirítós, párolt rizs, főtt krumpli, tea, víz, szűrt gyümölcslé, amin eddig éltem.


Viszont ez a fejfájás dolog kicsit zavar, nem emlékszem rá, hogy hasmenéstől fájt volna a fejem régebben. Aztán a fene se tudja. Vagy lehet, hogy front van?



#vírus #fejfájás #hasmenés #vírusos hasmenés
2016. dec. 1. 10:09
 1/2 anonim válasza:

A hasmenes vizveszteseggel jar

Igyal sokat, a folyadek hianya fejfajast okozhat :)

2016. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csak ez lehet az oka

Ha tovabbra sem mulik el fordulj orvoshoz

2016. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!