Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet a baj a...

Szerintetek mi lehet a baj a péniszemmel (dióhéjban lent), tudtok ajánlani nagyon jó bőrgyógyászt?

Figyelt kérdés

Nyáron volt 2 alkalmi kapcsolatom. 1 héttel rá észrevettem bőrelváltozást a makkomon (hámlott, piros lett), illetve a nyelvem is fehér lepedékes lett, plusz a testemen (karomon, hónom alja körül) piros, hámló, ráncos lett a bőr. Elmentem bőrgyógyászatra, akik GENOID vizgsálatot csináltak 4 tételre, minden negatív. Utána elmentem egy másik bőrgyógyászhoz, ahol a létező összes nemi betegségre leszűrtek (a kisebbektől: pl. gomba, a nagyobbakig: HIV, HPV? stb). szintén minden negatív. A tünetek azóta nem múlnak, sőt, szerintem a makkom és fitymám egy része egyre rosszabb: időnként hámlik, lilás vörös a bőr rajta, amikor először hátrahúzom a fitymát, nehezen húzható hátra, időközönként minimális átlátszó váladék ürül ki belőle. Nem tudom, hogy a fehér, lepedékes nyelv és a testemen lévő pirosas bőr összefüggésben van-e vele.


Akiknek volt hasonló, kit/mit keresett meg? Köszönöm előre is! (egyébként mindegyik orvos azt mondta, hogy élhetek nemi életet, csak védekezzek, de én nem merak azóta, amíg ezek a tünetek el nem múlnak)



2016. dec. 3. 14:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!