Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Allergia vagy...

Mi bajom lehet? Allergia vagy betegség?

Figyelt kérdés
Kb. 2éve kezdődött. Ha elmentem bulizni és nagyobb mennyiségű alkoholt ittam akkor másnapra fájtak a nyirokcsomóim. A hónaaljamban, mellkasomnál és a nyakamban. Ez a mai napig így van. Ha csak egy két pohárral iszok akkor nincsennek ezek a tünetek. Mostanában úgy érzem hogy állandóan aludnom kell. Meg is jegyezték az ismerőseim hogy szarul nézek ki..de én ezt a téli fáradtságra fogom. Rendszeresen sportolok. Gondolom kimerültem kicsit. Ami jobban aggaszt az az hogy a baloldalon a nyakamba hátul a fejboccentő izomnál(?) van egy nyirokcsomóm ami meg van duzzadva. Nem fáj már régebb óta ott van. Most olyan mintha nőtt volna egy kicsit. Mutattam egészségügyis ismerőseimmek azt mondták hogy nyirokcsomó de szerintük nem érdemes foglalkozni vele. Így próbálom figyelmen kívül hagyni. Inkább azaz alkoholos dolga érdekelne hogy másnak is van ilyen?? Vagy volt már??:) a többit csak mellékesen írtam hátha számít valamit. válaszokat előre is köszönöm.

2016. dec. 5. 10:37
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy ez a nyirokcsomó jól kitapintható ha oldalta fordítom a fejemet, és borsó nagyságúról kb. Babszem nagyságúra nőtt.
2016. dec. 5. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!