Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszős mandulagyulladás mikor...

Tüszős mandulagyulladás mikor múlik már el?

Figyelt kérdés
2hete kezdődött,beszedtem egy doboz 250mg antibiotikumot,semmi javulás után 500mg,majd mivel semmi javulás nem volt most 10napos kúrát kaptam 1000mgból.4.napja szedem,SEMMIjavulás,aludni sem tudok csak napi 2-3óràt.Mandulám hatalmas,tiszta genny,torkom ugyan nem tüszős de 2napja az is fáj.Beszèlni sem nagyon tudok.Allergiás vagyok a penicilinre,ezért nem aktil-t szedek.Mikor múlik már el?Aki ugyanúgy alergiás a penicilinre mennyi idő alatt múlt el?
2016. dec. 8. 04:55
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
nem ismerem a Mebucain osszetevoit, de nekem csak az magaban el szokta mulasztani, tuszos mandulagyulladassal is megbirkozott mar nalam. de vannak mas fele szopogato tablettak, meg spray is, erdemes patikaba utana jarnod.
2016. dec. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!