Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normalis? Miert nem huzodik...

Ez normalis? Miert nem huzodik vissza teljesen?

Figyelt kérdés
Egy hete megdagadt a nyirokcsomom, ami elkezdett visszahuzodni, de nem huzodott vissza teljesen. Ha nagyon elforditom a fejem, akkor latszik az allam vonalaban a fulem alatt a nyirokcsomo. Tapintasra sem sokkal nagyobb mint a masik. Aggodnom kene hogy igy latszik? Lehet rakos betegseg? (18/l) vagy normalis hogy a rettento vekony nyakamon ez latszodik? Ha felette elhuzom a bort, a csomo is jon vele egyutt, tehat jol mozgathato de viszonylag tomott.
2016. dec. 9. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2016. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnal. De edesanyam beszelt vele es mondta hogy az lehet megmarad orok eletemre. Illetve hogy rettento vekony a nyakam es ezert is latszodhat. El kene mennem?
2016. dec. 9. 19:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve azt mondta hogy ha rosszindulatu lenne akkor nem ment volna lejjebb a duzzanat. Ez valoban igy van?
2016. dec. 9. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg, ha megnyugtat, bár a rákos daganat valóban nem szokott magától megkisebbedni. Nekem is van a nyakamon két dudor, egy az állam alatt is volt, hol nagyobb, hol kisebb. Természetesen annak idején mindegyiktől frászt kaptam, míg az orvosok csak legyintgettek rá.
2016. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!