Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosszul érzem magam, nagyon...

Rosszul érzem magam, nagyon nincs rendben valami Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Önbizalomhiány ellen (kiskorom óta)

Hónapok de lehet már egy éve fenn álló:

Úgy érzem csak vagyok

Lassú a gondolkozásom

Nem tudok rögtönözni, règebben jó dumám volt és gyorsan reagáltam most mintha csak az agyam leállt volna, van hogy elfelejtem a tárgyak nevét, vagy hogy épp miről beszélek

A mondataim nem összefüggőek, gyakori nyelvbotlások,durva lámpaláz mikor rám esik a szó

Emberek taszítása magam mellől,tömegiszony (règen kerültek,most hirtelen sok új az életemben)

Gyakori hangulatingadozás (egyszer majd kicsattanok a jókedvtől,máskor halál szomorú)

Vannak álmaim,céljaim de most egyikre sem tudok koncentrálni mert nem tudok odafigyelni (mintha nyomnák a fejem össze)

Ha jó minden lépek egyet a lépcső fokon, ha rossz akkor ötöt hátra

Nem haladok..

Szét szórt vagyok,kibújok a dolgok elől, nem tudok tanulni,kisérettségi előtt állok

Állandóan gondolkozom,nem tudok csak egy feladattal foglalkozni mert mindennel akarok

Nem tudom mit tegyek

Segítene valaki? Elöre is köszönöm

18/L



2016. dec. 11. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
be kéne pasiznod, még ha nem is a nagy Ő-vel de azért sok mindenen javítana
2016. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
😂
2016. dec. 21. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan írtam. Mondhattam volna hogy járj pszihológushoz meg hasonló marhaságok, mégis inkább azt hiszem egy társ tudná a mindennapjaidat megédesíteni. Aki mindig megsimogat, hozzád bújik, inspirál, kinyitja a rejtett értékeidet, (és nem utolsó sorban öntözi a kiskertedet) :) drukkolok
2016. dec. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!