Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy ne legyek soha beteg többet?

Hogy ne legyek soha beteg többet?

Figyelt kérdés

Már második hete szenvedek egy influenzaszerű betegséggel, fe nem igazán akar elmúlni. Hőemelkedés, totokfájás, rossz közérzet, hasmenés.

Anya hozza haza mindig a betegségeket, utána meg rám mérges, hogy megint beteg vagyok. Sajnos eléggé beteges vagyok amúgy is, de miőta oviban dolgozik sokkal többet vagyunk betegek.


2016. dec. 18. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Szedhetnél vitaminokat, legalább D3 vitamint és cinket. És egyél egészséges ételeket. Ne igyál (sok) tejet.
2016. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

C vitamint eddig is szedtem.

Ez valami makacs vírus, mert 2 hete megy a hasam is és nagyon megvisel, legszívesebben csak feküdnék.

Vettem most Supradynt, hátha használ a későbbiekben.

2 éve is pont hasonló vírussal szenvedtem, mert rengeteget hiányoztam miatta. Nem tudom, hogy kehetne kigyógyulni belőle rendesen.

2016. dec. 18. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyetek Oscillicoccinum-ot. Nem olcsó, de homeopátiás és jó. Megelőzésre is jó, egy fiólát kell bevenni hetente. Influenza ellen mi ezt szedjük, plusz multivitamint és C vitamint, propoliszos mézet.
2016. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Hasmenés esetén probiotikumot mindenképpen kellene szedned, és gyógyteákat inni (gyömbér, kamilla, borsmenta, citromfű). Kímélő étrend is sokat segíthet, a tejtermékeket és a cukrot nem árt kerülni egy ideig, és a feldolgozott ételeket is. Gyümölcsök közül a banán, zöldségekből a főtt répa, sütőtök nagyon hasznos. Nekem a húsleves is nagyon bevált.
2016. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A táplálkozásban arra kell odafigyelni, hogy a táplálék az csak is szerves eredetű! Tehát ne a bevásárlóközpontok polcairól táplálkozz.

A táplálékot mindig alaposan meg kell rágni, hogy az rendesen emészthető legyen!

Aztán figyelj oda a légzésedre is. A lényeg, hogy le kell lassítani a levegővételt, hogy egy percbe csak 3-4 lélegzetvételférjen bele. Ezt úgy lehet elérni, hogy minden nap azonos időben légzőgyakorlatokat végzel 40 percig, amíg a szervezeted rá nem jön, hogy ez jó neki, és ezután már automatikusan így fog levegőt venni mikor csak teheti.

2016. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Hogy soha többet ne legyél beteg, az csak a halálod után garantált.
2016. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!