Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem rég elkezdett nőni egy...

Nem rég elkezdett nőni egy kis tyúkszem (? ) a talpamon. Ma viszont este fürdés után észrevettem hogy az. ↓ (lent folyatom)

Figyelt kérdés
...oldala elkezdett leválni. Elkezdtem felszedni és olyan lett hogy képzeljétek el hogy:van egy lyuk benne egy hosszú ceruza ami le van kötve az alján...ilyen bőr keményedés vagy tyúkszem van a talpamon..elkezdtem kihúzni és egy pontnál a nagy lábujj csontomon éreztem egy kisebb fájdalmat...abba hagytam levágtam a kilógó részt....Nos hogy ilyen hosszura fogtam a szót!!!→ Vajon ez tyúk szem lehet tényleg? És ha igen akkor az a bőr a "lyukból" magátol ki jön vagy orvosi beavatkozásra van szükség?

2016. dec. 18. 20:16
 1/4 meduzza válasza:
Lehet tyúkszem, szemölcs, vírusos szemölcs. Ne bántsd és ne kapargasd mert elfertőződik. Keress fel egy bőrgyógyászt, vagy lefagyasztja vagy ad rá valami kenceficét amitől szépen elmúlik.
2016. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt tyúkszemem, én vettem rá tapaszt. Ez felpuhította eléggé, valami gyógynövényes kivonat is volt benne. Nem piszkáltam, csak sokszor használtam ezt a tapaszt rá, végül magától "leesett" heg nélkül. Sokszor a piszkálással csak rontassz a helyzeten.
2016. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bent maradt a gyökere, akkor újra kinő, és mélyebbre megy a gyökere. El kell ölni ecsetelővel a bent maradt részt. Menj el bőrgyógyászatra, ott ajánlanak ecsetelőt, és elmondják mitévő legyél.
2016. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elmentem bőrgyógyászhoz...adott ecsetelőt,minden reggel-este használnom kell de már sokat hatott mert már kezd szépen gyógyulni!

Köszi a válaszokat: :3

2016. dec. 19. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!