Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fürdés után elviselhetetlenül...

Fürdés után elviselhetetlenül viszket a hátam és a vállam, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A tusfürdő és sampon váltás sem segített. Se a mosószer. 3-4 hete kezdődött csak, azelőtt semmi bajom nem volt.
2016. aug. 23. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem gyakran van ilyen ha kicait hidegebb nap van és hamar forróra rakom.
2016. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a fürdővízbe tegyél egy kis marok sót - akkor utána nem viszket a bőr
2016. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Túl klóros a víz.

Kellene vmi víztisztitó..

2016. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De eddig semmi bajom nem volt tőle, és tudomásom nincs arról hogy más lenne a víz mint ezelőtt.
2016. aug. 23. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy biztosan kizárd a tusfürdőt, egyszer fürödj meg csak tiszta vízben, hogy akkor is jelentkezik-e. (Persze, ha számítasz rá, akkor könnyebben jelentkezik, égő, viszkető érzés nagyon könnyen szomatizálható.)
2016. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam csak sima vízzel is, az sem segített
2016. aug. 23. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a klór a baj, hanem az, hogy kemény a víz! Vegyél egy ÖKO zöld mágnesgolyót, tedd rá a csapra és azon keresztül engedd a vizet, utána bedobhatod a kádba is! Azonnal megszűnik a viszketés. Tudom most sokan megmagyarázzák, hogy miért nem működik, de hidd el, hogy jó! nekem is évek óta működik.. (ára olyan 2500ft lehet és örökös)
2016. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, ki fogom próbálni :D
2016. aug. 23. 23:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem száraz a bőröd és feszül, viszket, próbáld testápolóval bekenni,nekem a lábam volt ilyen, :) hátha segít
2016. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!