Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire számítsak szerintetek?

Mire számítsak szerintetek?

Figyelt kérdés
3 napja nagyon erős torokfájással ébredtem. Másnapra elmúlt, kezdett kicsit folyni az orrom, pár tüszögés. Tegnap már erőtlenebb voltam, főleg estére, meg köhögési ingerem volt napközben is. Ma reggel nem volt hangom, később visszajött de torkom nem fájt. Hőemelkedés (37.4) és köhögés volt ma plusz bedugult orr és fejfájás extra erőtlenséggel. Szerintetek mai volt a tetőzése vagy holnap rosszabb lehet?

2016. dec. 18. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószinű megfázás.Milyen a torkod,megvannak a manduláid?Ha elment a hangod,lehet a gégéd is be van gyulladva.Látatlanban nehéz bármit is mondani.Mutass képet a torkodról.Mennyi idős vagy?
2016. dec. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
24 vagyok. Megvannak a manduláim. A hangom napközben teljesen visszajött csak kb 1 óráig nem volt.
2016. dec. 19. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért érdemes lenne megnézetni a torkod a gégészeten.Nem tudsz képet csinálni?
2016. dec. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok most képet sajnos. Jelenlegi helyzet fejfájás, orrdugulás és köhögési inger.
2016. dec. 19. 09:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Orrváladék zöldes.
2016. dec. 19. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
El kéne menni orvoshoz!Manduláid,torkod milyen?Nézted?
2016. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kicsit duzzadt, van rajta egy kis fehér hólyag, de nem vészes.
2016. dec. 19. 09:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet tüszős mandula gyulladás lesz,de lehet hogy csak mandulakő.Látni kéne.
2016. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!