Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehetne ezzel kezdeni?

Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
2 napja reggelente nincs etvagyam, bár sose volt jo reggel, de most attól is rosszabb. Illetve enyhe hányingerem is van reggel. Sajnos eléggé hipochonder vagyok es ugye olvasom a netet. Annyira bepanikoltam hogy valami rosszindulatú daganat miatt van ez. Bár meg en is érzem hogy a stressz miatt es ezzel csak meg rateszek, de nem tudom leküzdeni es csak örlöm magam. Mit tudnék ezzel kezdeni? :/

2016. dec. 22. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel mintha minimálisan pillanatokra elvesztettem volna az egyensúlyom, amikor mentem ki wc-re. nagyon félek, már ráparáztam az agydaganatra. mit lehetne kezdeni? :SSS
2016. dec. 24. 10:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy a folyamatos ráparázás, stressz és az emiatti étvágytalanság miatt produkálom ezeket?
2016. dec. 24. 12:16
 3/4 anonim válasza:
hát nekem agydaganatom volt és amit te leírtál az mind jelen volt nálam.+ még sok más is persze, szóval ne ijedj meg.
2016. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
főleg az egyensúlyzavar. én is mentem ki reggel wcre és nem tudom hogy de simán beestem a wc mellé ahonnan felállni sem tudtam egykönnyen...
2016. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!