Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valóban vagdosás miatt kirúgha...

Valóban vagdosás miatt kirúghatnak az iskolából?

Figyelt kérdés
Általánosba járok, és a kezemen elég erősen vannak hegek. Igazából még nem hívott el tanár beszélgetni. Volt olyan, mikor az én karom volt az osztályban a téma. De akkor sem történt semmi. Talán érdemesebb lenne leszoknom téli szünetben?
2016. dec. 22. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem rúgnak ki, de el fognak beszélgetni (vagy talán már el is beszélgettek) a szüleiddel, miért nem kezeltetnek.
2016. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leszoknod meg nem csak a kirúgás veszélye miatt lenne érdemes, hanem egyébként is.
2016. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem rúgnak ki miatta. A vagdosás valamilyen zavar jele (pszichés, lelki). Tehát betegség jele, betegség miatt pedig nem rúgnak ki, de kötelesek ezt jelezni a szülőknek.

Ha csak unalomból csinálod, vagy mert "menő" sürgősen hagyd abba.

2016. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó. Köszönöm a válaszokat.

Nem, semmi köze nincs a divathoz. Bármit megadnék azért, hogy annyi gondom legyen, mint amennyi azoknak, akik csak menőzésből csinálják, és bármikor abba tudják hagyni.

2016. dec. 22. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. Ezesetben hidd el, jobban is jársz, ha következménye lesz a dolognak, mert szakértő segítséget kapsz. A szüleid tudják? Tudsz nekik szólni?
2016. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Privátban leírom, ha nem gond.
2016. dec. 22. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Elküldhetnéd nekem is. #2 voltam.
2016. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Remélem nem túl későm irok...

Én is vagdosom magam, és nem, nem divatbol, vagy mert "Hú de menő! Had énis"...

Én lelki gondok miatt, de mindegy. Nekem csak egy barátnőm látta, de akkor sem mutattam. Félek, észreveszik, mert mostanság gyakrabban csinálom...

Szerintem ha tudod, mellőzd a vagdosást, én is próbálom.. Legutóbb nekem 5 napja volt, ami mondhatni, jó.

Ha a suliban észre veszik, nem rugnak ki, de a sulipszichológushoz (ha ott van) el fognak küldeni.

2016. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!